5 استراتژی برای داشتن ناخن های تندرست و ارگانیک

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شماآیا عیب و نقص ناخن هایتان سبب می گردد که آن‌ها‌را نهفته فرمائید ؟ آیا هزاران توشه تصمیم گرفته اید که به زیبایی آنان دقت نمائید البته نمی دانید به چه شکل ؟ قطعاً خسته و کلافه شده اید . زمان تغییر تحول فرا رسیده . این استراتژی‌ها را به سبک زندگیتان بیش تر نمایید معالجه های ارگانیک روزمره را عمل ببرید تا خیلی زود از داشتن ناخن هایی قشنگ لذت ببرید .

۱ . آب‌رسانی , آب‌رسانی , آب‌رسانی
آب بنوشید وآب بنوشید . آب مایه حیات است و برای داشتن ناخن های خوشگل و آب رسانی به آنان این مایه حیات را فراموش نکنید . در حالتی‌که طعم آب را دوست ندارید یک سری قطره آبلیمو در آن بچکانید .

۲ . ارتقا جذب ویتامینD
در زمستان تابیدن فروغ خورشید به دست‌کم خویش می‌رسد و همین فرمان سبب می‌شود که ویتامین d کمتری تن جذب نماید . این ویتامین برای سالم ناخن ها مضاعف ضروریست و اشخاص بیشماری هم از فقدان آن سختی می‌برند . ماهی‌های چرب مانند قزل آلا , آزاد , گونه های قارچ , غلات و پنیرسویا اعم از غذاهایی می باشند که قادرند ویتامینD تن را ارتقاء دهند .

۳ . سلام به ویتامین H بیوتین
یک کدام از فاکتورهایی که سبب ساز ارتقا سالم ناخن ها شده و هم بازدارنده از شکنندگی آنهاست بیوتین است . بیوتین در تخم مرغ , مغز بادام موجود است و همین ماده غذایی منجر می‌شود تا ناخن ها خواص ارتجاعی پیدا نمایند .


۴ . روغن بمالید
شایسته ترین روغن ها برای معالجه ناخن هایتان روغن جوجوبا ومغز بادام شیرین است . این روغن ها را بر روی نصیب سپید رنگ ناخن بزنید چرا‌که که‌این نصیب خیر صرفا قالبی برای بستر ناخن‌هاست , بلکه پشتوانه رویش و مقاوم شدن آن ها هم می باشد .


۵ . دستکش بپوشید
هنگام فعالیت خانه حتماً دستکش پلاستیکی بپوشید به دلیل آنکه آب قارد است از کناره ازاد ناخن نفوذ نماید و همین فرمان منجر شکنندگی ناخن ها میشود . پیش از خواب هم میزان متعددی مرطوب کننده به دستانتان بزنید و در زمان شب برای برای معالجه دستکش نخی بپوشید .ارایشگاه عروسãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها